-46%

Дзеркало МОЙДОДИР Baki 120x80 з LED-підсвічуванням
8 580 ₴
4 633 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-0009334
+380 (95) 397-31-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дзеркало Baki 120x80 виробництва MDD Group (Мойдодир) - це стильне рішення, яке одночасно додасть простору вашій ванній кімнаті і зробить її ще яскравішою, затишнішою.
Тонке дзеркало з LED-підсвіткою підкреслює стиль і сучасність дизайну всієї ванної кімнати.
Дзеркало бельгійської компанії AGC забезпечує тривалу службу дзеркального полотна без потемнінь, помутнінь і інших неприємностей.
Дзеркало безпосередньо підключається до мережі 220 (в конструкції передбачений трансформатор).
Будьте уважні! Дзеркало може відображати вас стрункішими!
Дзеркало Baki 120x80 виробництва MDD Group - це вологостійке виріб для ванної кімнати з офіційною гарантією від виробника (36 місяців).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мойдодыр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зеркало |
| Форма зеркала | Прямоугольная |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Настенный крепеж | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Сенсорная кнопка | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Высота | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Фасады | зеркало |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагоустойчивость | Да |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Підсвітка | Є |
| Дзеркала з переворотом на вибір | Нет |
| Розетка | Відсутня |
| Выключатель | Є |
Информация для заказа
- Цена: 4 633 ₴


