
Підлогова тумба Мойдодир Windy 60-U біла з умивальником Sempre 60
10 375 ₴/комплект
7 263 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0009377
Мінімалістичний дизайн колекції «Windy» від MDD Group - відмінне рішення для тих, хоче купити дешево меблі для ванної і не прогадати з якістю і дизайном. Лаконічність меблів забезпечується відсутністю ручок (прихована ручка) і строгими геометричними лініями вкладних фасадів.
У моделі використовується мініатюрний прямокутний умивальник Sempre 60 (Туреччина)
Компактні меблі для ванної - це про «Windy» від MDD Group.
Ширина цієї підлогової моделі всього 62 см, а глибина - 40 см.
Колекція Windy - це вологостійкі меблі для ванної кімнати з тривалою гарантією від виробника (3 роки на меблі, 5 років на умивальник)
Матеріали:
• фасади - 16 мм вологостійкий MDF виробництва Kronospan (Польща);
• корпус - 16 мм вологостійкий ДСП виробництва Kronospan (Польща);
• покриття - 2 шари ґрунту, 3 шари фарби вологостійкої ультрафіолетового затвердіння Iris (Іспанія);
• фурнітура - потужні петлі плавного закривання Linken System сертифіковані і відповідають вітчизняним і європейським стандартам якості;
• умивальник - високої якості Sempre 60 (Туреччина).
Також, в колекції присутні тумби 52 см та 82 см.
Кріплення тумби до стіни і декоративне кільце в перелив входить в комплект.
Змішувач, кріплення умивальника до стіни, сифон і донний клапан не входить у вартість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 32 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | пластик, метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 620 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавне закриття дворок | Так |
| Можливість регулювання полиць на висоті | Так |
| Ширина | 62 мм |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підвісний/підлоговий |
| Країна виробник умивальника | Туреччина |
| Можлива установка без ніжок | Передбачена |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 0 |
| Спосіб відкривання | Розпашні дверцята |
| Оздоблення | Гладкий |
- Ціна: 7 263 ₴/комплект



