
Тумба підвісна MDD Group Prime 60-А з умивальником ADAM 120 L з крилом над пралкою справа
18 000 ₴/комплект
11 700 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0009395
Тумба Prime 60-А у виконанні MDD Group (Мойдодир) – це поєднання мінімальної кількості деталей з ідеальною якістю. До того ж, за цілком зрозумілою ціною, не дивлячись на те, що виробник - один з кращих в Україні. Направляючі з системою плавного закриття (Hettich) забезпечують зручність у використанні цього гарнітура. Це комплект меблів для тих, хто цінує комфорт (висувна шухляда з системою плавного закриття). Комплект меблів Prime 60-A зекономить ваш дорогоційний простір.
Тумба Prime 60-А комплектується умивальником зі штучного каменю ADAM 120 (Україна). Крило умивальника є лівостороннєє і правосторонєє
Prime 60-А – це вологостійка тумба з офіційною гарантією від виробника (36 месяцев).
Тумба доставляють у зібраному виді.
Для того, щоб відтінок кольору у тумби, дзеркала, пеналу та іншого гарнітура збігався, рекомендується комплектувати тумбу з умивальником ong>Prime 60 пеналом Prime П-33к-U і дзеркалами ЗШ-55, СТ-60, Лагуна 60-ЗШ, TINA 60x80, Sunny 60x60 S, Сорренто ЗШ-60.
Кріплення тумби до стіни та декоративне кільце в перелив входить в комплект
Доний клапан, змішувач і сифон не входять в вартість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 35 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий глянець |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Ні |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал фасаду | 16 мм MDF |
| Спосіб відкривання | Висувні шухляди |
| Оздоблення | Гладкий |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна виробник умивальника | Україна |
- Ціна: 11 700 ₴/комплект




