
Тумба Urban 50-U з умивальником Sempre 50 біла універсальна
9 093 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008530
Мінімалістичний дизайн колекції «Urban» від MDD Group - відмінне рішення для тих, хоче купити дешево меблі для ванної і не прогадати з якістю і дизайном. Лаконічність меблів забезпечується відсутністю ручок (прихована ручка) і строгими геометричними лініями вкладних фасадів.
У моделі використовується мініатюрний прямокутний умивальник Sempre 50 (Туреччина)
Компактні меблі для ванної - це про «Urban» від MDD Group.
Ширина цієї підвісної моделі всього 52 см, а глибина - 40 см.
Початкове правосторонній відкривання можна легко замінити на лівосторонній.
Колекція Urban- це вологостійкі меблі для ванної кімнати з тривалою гарантією від виробника (3 роки на меблі, 5 років на умивальник)
Також, в колекції присутні тумби 62 см, 82 см і пенали зі сміжних коллекції (Фокус, MoonShine) - шириною 28 см, 38 см, 55 см та 66 см.
Кріплення тумби до стіни і декоративне кільце в перелив входить в комплект.
Змішувач, кріплення умивальника до стіни, сифон і донний клапан не входить у вартість!
Ширина тумби: 49 см
Глибина тумби: 39 см
ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НА НІЖКИ ПОТРІБНО ДОКУПИТИ 2 АБО 4 НІЖКИ ВИСОТОЮ 150 ММ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній, лівосторонній |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 29 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 520 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавне закриття дворок | Так |
| Можливість регулювання полиць на висоті | Так |
| Ширина | 52 мм |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Дуб підсмажений |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна виробник умивальника | Україна |
| Можлива установка без ніжок | Передбачена |
| Колір фасаду | Кубік Тостадо |
| Кількість ящиків | 2 |
| Спосіб відкривання | Висувні шухляди |
| Оздоблення | З візерунком |
- Ціна: 9 093 ₴/комплект



