
Шафа навісна Мойдодир ФОКУС Ш-60 білий
6 167 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008389
Підвісна шафа для ванної кімнати Фокус Ш-60 — стильне рішення для невеликої ванної кімнати надійної якості, корпус якої покритий вологостійкою фарбою ультрафіолетового затвердіння.
Габарити шафи (ВхШхГ), см:60х80х30.
Це вироби — чудово підходить для зберігання побутової хімії у вертикальному положенні, як і для зберігання будь-яких інших ванних речей.
Ідеальне розташування у ванній: над пральною машинкою, у ніші.
Шафа доставляється в зібраному вигляді.
Рекомендується комплектувати шафу Фокус Ш-60 тумбами з умивальником із цієї колекції (Фокус 40, Фокус -50, Фокус -55, Фокус -60, Фокус -70) b пеналами Фокус П-28, Фокус П-55к
Відтінок фарби виробів інших виробників може відрізнятися!
Доп. Характеристики:
· фасади — 16 мм MDF вологостійкий Kronospan (Польща);
· корпус — 16 мм ДСП вологостійкий Kronospan (Польща);
· покриття фасаду та боковин — 2 шари ґрунту, 3 шари вологостійкої фарби ультрафіолетового затвердіння Iris (Іспанія);
· фурнітура — потужні петлі плавного закривання Linken System сертифіковані та відповідають вітчизняним і європейським вимогам якості;
Колір фасаду: білий глянець
Колір боковин: білий глянець
Комплектація: 2 полиці (пересувні за висотою), кріплення до стіни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавне закриття дворок | Так |
| Можливість регулювання полиць на висоті | Так |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підвісний |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 0 |
| Спосіб відкривання | Розпашні дверцята |
| Оздоблення | Гладкий |
- Ціна: 6 167 ₴





