
Пенал підлоговий Мойдодир MoonShine П-66к білий із кошиком для білизни
12 379 ₴
8 542 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008516
Широкий пенал для ванної MoonShine П-66к от Мойдодир завдяки своєму мінімалістському дизайну прекрасно підходить у будь-який сучасний інтер'єр ванної кімнати. Прихована ручка та рівні лінії фасадів — пік моди останніх років.
Підлоговий пенал MoonShine П-66 з габаритами (ШхГхВ) 66 см х 35 см х 185 см це чудове вирішення ванної кімнати.
У пеналі 3 полички, є кошик для білизни.
Пенал для ванної MoonShine П-66к доставляється в зібраному вигляді з відкрученими ніжками.
У колекції є пенал уже — 38 см (MoonShine П-38).
Для того, щоб відтінок покриття в пенала, дзеркала та тумби збігався, рекомендуємо комплектувати пенал MoonShine П-66 к тумбами колекції MoonShine (ширина тумб від 50 до 100 см), Палермо (ширина тумбы от 60 до 100 см), Фокус (ширина тумб від 40 до 70 см) а також дзеркалами серії ЗШ, Палермо LED, MD-LED, СТ, ЛАГУНА ЗШ.
Відтінок фарби виробів інших виробників може відрізнятися!
Доп. Характеристики:
· фасади — 16 мм ДСП вологостійкий Kronospan (Польща);
· корпус — 16 мм ДСП вологостійкий Kronospan (Польща);
· покриття фасаду та боковин — 2 шари ґрунту, 3 шари вологостійкої фарби ультрафіолетового затвердіння Iris (Іспанія);
· фурнітура — потужні петлі плавного закривання Linken System сертифіковані та відповідають вітчизняним і європейським вимогам якості;
Комплектація: 3 полиці, ніжки 10 см (4 шт.), кріплення до стіни.
Колір фасаду: білий глянець
Колір боковин: білий глянець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 3 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Вага | 47 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
| Плавне закриття дворок | Так |
| Можливість регулювання полиць на висоті | Так |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підлоговий |
| Наявність корзини | Да |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 0 |
| Оздоблення | Гладкий |
- Ціна: 8 542 ₴




