-30%

Пенал підлоговий Мойдодир MoonShine П-38 білий
8 604 ₴
6 023 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008515
+380 (95) 397-31-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MoonShine П-38 - унікальна модель на ринку України. Білий глянсовий пенал подібного виду завжди буде універсальним предметом інтер'єру!
Покритий іспанської фарбою (Iris) пенал призначений для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Базово, пенал відкривається вправо, але без втрати гарантії можна самостійно перенавесіть двері для лівого відкривання. Усередині за дверцятами розташовані регульовані по висоті полиці (ДСП)
Розміри пенала ШхВхГ, см: 38х185х35
MoonShine П-38 - вологостійкий підлоговий пенал з 36 місяцями гарантії.
Пенал доставляється в зібраному вигляді. Ніжки відкручені
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній, правосторонній |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
| Плавне закриття дворок | Так |
| Можливість регулювання полиць на висоті | Так |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підвісний/підлоговий |
| Перенавішування на ліве відкривання | Можливе |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 0 |
| Оздоблення | Гладкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 023 ₴





