
Тумба підлогова Мойдодир MoonShine 50 з умивальником Sempre 50
13 090 ₴/комплект
9 163 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008513
Тумба MoonShine 50 у виготовленні Мойдодир (Мойдодир) — — це поєднання мінімальної кількості деталей із бездоганною якістю. До того ж за цілком зрозумілою ціною, навіть попри те, що виробник — один із найкращих в Україні. Напрямні із системою плавного закривання (Hettich) забезпечують зручність у використанні цього гарнітура. Ця тумба для тих, хто цінує комфорт (дві шухляди з системою плавного закривання).
Тумба MoonShine 50 комплектується умивальником із порцеляни Sempre 50 (Туреччина).
MoonShine 50 — це вологостійка тумба з офіційною гарантією від виробника (36 місяців).
Тумба доставляється в зібраному вигляді (ніжки не прикручені).
У колекції є підлогові тумби з умивальником завширшки 60, см, 70 см, 80 см і 100 см.
Для того, щоб відтінок покриття в тумби, дзеркала, пенала та іншого гарнітура збігався, рекомендуємо комплектувати тумбу з умивальником MoonShine 60 пеналом Фокус П-28, Фокус П-55К, MoonShine П-38, MoonShine П-66к і дзеркалами ЗШ-41, СТ-50, Sunny 60x60 S, Сорренто ЗШ-60.
Ніжки (4 шт 10 см) і декоративне кільце в перелив входить до комплекту.
Донний клапан, змішувач і сифон не входить у вартість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 39 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 520 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Ні |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |
| Ширина | 52 мм |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Покриття боковин | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Білий глянсовий |
| Монтаж | Підлоговий |
| Країна виробник умивальника | Туреччина |
| Колір фасаду | Білий глянсовий |
| Кількість ящиків | 2 |
| Спосіб відкривання | Висувні шухляди |
| Оздоблення | Гладкий |
- Ціна: 9 163 ₴/комплект





