
Тумба підвісна Мойдодир Polo Loft 70-U з умивальником Cosmo 70 лофт бетон і біла глянсова
15 757 ₴/комплект
11 818 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-0008387
Колекція «Polo Loft» виробництва MDD Group - це сучасні меблі для ванної кімнати, що виконані в скандинавському стилі та відмінно підійдуть для тих, хто стежить за модою і розуміє сучасні віяння стилю. Колір колекції - структурований світлий бетон відмінно підійде майже до будь-якого кахелю сучасного стилю.
Дизайн колекції відмінно поєднується з прямокутними умивальниками зі штучного каменю (Україна, Харків).
«Polo Loft» від MDD Group - це серія універсальних меблів, яка однаково органічно виглядає і в підлоговому варіанті, і в підвісному (комплектація тумб і пенала передбачає обидва варіанти установки). У тумбах колекції передбачено підключення «з підлоги». Висока нога (опора 15 см) робить прибирання під меблями зручним навіть у невеликих приміщеннях.
Ця модель оснащена двома ящиками і комплектується раковиною Cosmo шириною 70 см.
Обидва ящика комплектуються системою направляючих з плавним закриванням Hettich.
«Polo Loft<strong>» - це вологостійкі меблі для ванної кімнати з тривалою гарантією від виробника (3 роки на меблі, 5 років на умивальник)
Також, в колекції присутній тумби з умивальниками 80 см та 60 см, пенал шириною 33 см (Polo Loft П-33-U).
Ніжки, кріплення тумби до стіни (на випадок підвішування), і декоративне кільце в перелив входить в комплектацію.
Змішувач, сифон і донний клапан не входить у вартість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна), Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Сірий |
| Виробник | Мойдодир |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Раковина | штучний мармур |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Ні |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |
| Ширина | 70 мм |
| Покриття фасаду | Вологостійка фарба |
| Колір боковин | Бетон |
| Монтаж | Підвісний/підлоговий |
| Країна виробник умивальника | Україна |
| Можлива установка без ніжок | Передбачена |
| Кількість ящиків | 2 |
| Спосіб відкривання | Висувні шухляди |
| Оздоблення | З візерунком |
- Ціна: 11 818 ₴/комплект







